Maciej Wójcik

Przejdź do kalendarza

KRAKÓW
Umów pierwszy trening od: 35zł
Trening siłowy, Kulturystyka

 

Wyczyść

Opis produktu

Moja oferta skierowana jest dla każdego. Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na swoim ciele lub nabrać masy, czy zbudować żelazną kondycję i sylwetkę, to trafiłeś w dziesiątkę!

Kim jest trener personalny?

Wbrew powszechnej opinii nie jest to osoba, która trenuje innych. Trener osobisty to specjalista w zakresie treningu, a także doradca żywieniowy, psycholog i powiernik w jednej osobie. Każdy klient jest indywidualny, jedyny w swoim rodzaju tylko prawdziwy pasjonat o szerokich zainteresowaniach będzie umiał zarazić swoim podejściem drugą osobę i przekonać ją do zmiany stylu życia.

Posiadam szeroką wiedzę teoretyczną zweryfikowaną wieloletnią praktyką przez cały czas uzupełnianą poprzez konsultacje i konferencje z naukowcami, trenerami i zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. Zaznajamiam się z wszelkimi nowinkami treningowymi i żywieniowymi, aby moje działania cechowała maksymalna efektywność, ponieważ wiem, że czas każdego podopiecznego jest najcenniejszy. Trener indywidualny powinien być osobą empatyczną oraz motywatorem. Gwarantuje to dobór odpowiednich środków i technik dla każdego klienta, aby podtrzymać jego systematyczność i wytrwałość w treningach i zdrowym żywieniu.

Posiadam wszystkie wymienione cechy. Nie czekaj i zatrudnij mnie jako swojego trenera personalnego.
Trening personalny polega na współpracy między trenerem, a ćwiczącym. Podczas ćwiczeń trener jest do wyłącznej dyspozycji ćwiczącego. Konkretne cele ustalane są wspólnie z trenerem, tak by spełniały oczekiwania i potrzeby ćwiczącego i równocześnie były możliwe do osiągnięcia, a program treningowy układany jest indywidualnie do potrzeb ćwiczącego.

Podczas godzinnego treningu ćwiczysz pod czujnym okiem trenera, który nadzoruje poprawność wykonywania ćwiczeń, wspiera, doradza i zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń. Przed każdym spotkaniem trener dobiera plan treningowy, w taki sposób abyś uniknął monotonii. Dba o to abyś cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

Jeśli zależy Ci na szybkim osiągnięciu efektów lub jeśli chcesz poprawić jakość swoich treningów i nie potrafisz samodzielnie zmotywować się do ćwiczeń – ta forma jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Trener objaśnia jak poprawnie wykonać ćwiczenie, które mięśnie są aktualnie angażowane oraz na bieżąco koryguje parametry obciążenia zgodnie z biomechaniką ruchu. Świadomość angażowanych partii mięśniowych oraz napięcia mięśniowego, a także odpowiednie oddychanie są niezwykle ważne w ćwiczeniach siłowych.

Trening Cena regularna Cena za pierwszy trening Pakiet
8 treningów
Pakiet
12 treningów
Pakiet
16 treningów
Kulturystyka 70 zł 35 zł 560 zł 840 zł 1120 zł
Pływanie 70 zł 35 zł 560 zł 840 zł 1120  zł
Siłowy 70 zł 35 zł 560 zł 840 zł 1120 zł

Dodatkowe informacje

Wiek

21

Rodzaj treningu

Kulturystyka, Pływanie, Siłowy

Miasto

Kraków

Język

Angielski

Miejsce treningu

Bezpłatny wstęp z kartami typu Benefit, Dodatkowy koszt wstępu, W klubie fitness

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “Maciej Wójcik”