Kamil Siwicki

Przejdź do kalendarza

5 z 5 na podstawie oceny 4 klientów
(4 opinie klienta)

50.00

KRAKÓW
Umów pierwszy trening od: 50zł
Trening personalny

 

Kategoria: Tagi: , , ,

Opis produktu

Od najmłodszych lat związany ze sportem.
Posiada pierwszy stopień mistrzowski Dan w Oyama Karate, zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Polski w kumite. Pasjonat narciarstwa ski-tourowego i freeridowego, instruktor sportu PZN.
W sezonie letnim miłośnik windsurfingu i nurkowania. W treningach łączy formy gimnastyczne, siłowe oraz wytrzymałościowe by osiągnąć maksymalną funkcjonalność. W pracy z trenerskiej przykłada szczególna wagę do techniki wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwa swoich klientów. Dołoży wszelkich starań by wydobyć Twój potencjał i pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Dodatkowe informacje

Wiek

34

Rodzaj treningu

Crossfit, Funkcjonalny, Gimnastyczny, GTX, Kettlebells, Przygotowanie pod sporty walki, TRX

Miasto

Kraków

Język

Angielski

Miejsce treningu

Studio treningu personalnego

Twój cel

Chcę schudnąć, Nauczyć się sztuk walki, Zadbać o kondycję, Zadbać o zdrowie, Zwiększyć siłę i poprawić wygląd

4 reviews for Kamil Siwicki

 1. 5 z 5

  :

  Najlepszy trener CrossFit w Krakowie. Dużą wagę przywiązuje do techniki wykonywania ćwiczeń oraz Mobility. Nigdy treningi się nie powtarzają, WOD- y przemyślane, przyciąga klubowiczów jak magnez i tworzy super atmosferę. POLECAM!!!!!

 2. 5 z 5

  :

  Szkoda, że WF w szkole podstawowej nie wyglądał tak jak zajęcia z Kamilem – zawsze świetnie zaplanowane i dopasowane do uczestników. Treningi z Kamilem to czysta przyjemność. Szansa dla każdego na poprawę sprawności, techniki i lepsze samopoczucie.

 3. 5 z 5

  :

  Kamil to świetny trener z indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz każdego uczestnika zajęć grupowych. Największą uwagę przywiązuje do techniki, pomógł mi się pozbyć kilku złych nawyków i zrobić duże postępy, jeśli chodzi o mobilność. Na zajęciach potrafi wycisnąć maksimum z uczestników. Przesympatyczny i pomocny człowiek, polecam!

 4. 5 z 5

  :

  Trener z powołania. Prawdziwy pasjonat treningu funkcjonalnego. Zawsze mocno zaangażowany i pomocny. Zajęcia z Kamilem pozwalają podszlifować zarówno znane już, jak i zupełnie nowe elementy. W treningach duży nacisk kładzie na technike i polrawność wykonywania ćwiczeń oraz poprawę mobilności całeho ciała. Polecam serdecznie!

Dodaj opinię