Kamil Jasiński

Przejdź do kalendarza

160.00

KRAKÓW
Umów pierwszy trening od: 160zł
Funkcjonalny, Crossfit…

 

Opis produktu

Pomysłodawca, założyciel i mentor Centrum Treningu Personalnego FitMixer.

Swoją przygodę ze sportem gimnastycznym rozpoczął bardzo wcześnie, bo już w wieku 6 lat w KS Korona, następnie kształtował swój talent w klubie AZS AWF Kraków w sekcji gimnastyki sportowej.
Wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski w swojej ukochanej gimnastyce, lecz ambicje i ciekawość różnych form ruchu kazały mu szukać dalej – w 2008 roku rozpoczął treningi aerobiku sportowego wkrótce zdobywając dwukrotnie tytuły Mistrza Polski solo i v-ce Mistrza w parach mieszanych. Wchodząc w świat tańca, gdzie dotychczas uprawiana gimnastyka była ogromnym atutem, mógł od razu wyjechać w 2010 roku na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata w Show Dance zdobywając dwa najważniejsze tytuły mistrzowskie jednego roku.

– Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej
– 2 krotny Mistrz Polski w Aerobiku Sportowym
– Mistrz Europy w ShowDance
– Mistrz Świata w ShowDance

Nie trudno się domyślić, iż swoją wiedzę poszerzał na krakowskiej AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjna – korekcja wad postawy. W trakcie studiów uzyskał stopnie: instruktora gimnastyki sportowej, piłki ręcznej, pływania oraz ratownika WOPR. Po studiach brał udział w licznych kursach i konferencjach zdobywając między innymi tytuł instruktora kulturystyki, aqua aerobic’u czy TRX. Mimo wielu osiągnięć wciąż się kształci w wielu dziedzinach i szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania. Głód wiedzy przyczynił się do kontynuowania nauki na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie w Sporcie.

Zdobyte doświadczenie, jako zawodnik wielu dyscyplin, trener gimnastyki w klubie AZS AWF Kraków oraz współpraca z tanecznymi klubami jako instruktor akrobatyki i gimnastyki dała mu ogromną wiedzę, którą się chętnie dzieli i która pozwoliła mu na przeprowadzenie tysięcy efektywnych i ciekawych treningów z podopiecznymi.

Jego motto „Nic nie dzieje się samo. Systematyczną pracą można osiągnąć wszystko!”, pozytywne nastawienie, indywidualne podejście i dbałość o szczegóły sprawią, iż na jego treningu zapomnisz o trudzie dnia codziennego, a nawet ciężkie ćwiczenia staną się przyjemnym przystankiem na trasie do osiągnięcia sukcesu.

W celu poprawy, jakości i poziomu wiedzy sportowej w Polsce oraz podniesienia umiejętności trenerów i instruktorów fitness założył Bpro Academy – akademię trenerów i instruktorów. Jako szkoleniowiec przekazuje swoją bogatą wiedzę z zakresu treningu funkcjonalnego i postępowania w wadach kręgosłupa przyszłym trenerom i sportowcom a najlepsi z nich pracują w jego innowacyjnym Centrum Treningu Personalnego FitMixer.

 

Dodatkowe informacje

Wiek

28

Rodzaj treningu

Crossfit, Kettlebells, Mobility, Motoryczny, Obwodowy, Siłownia, Siłowy, Suplementacja, TRX, Weight lifting

Miasto

Kraków

Język

Angielski

Miejsce treningu

Dodatkowy koszt wstępu, Na świeżym powietrzu, Studio treningu personalnego

Twój cel

Chcę schudnąć, Zadbać o kondycję, Zadbać o zdrowie, Zwiększyć siłę i poprawić wygląd

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “Kamil Jasiński”