Dariusz Zambrowski

Przejdź do kalendarza

90.00

KRAKÓW
Umów trening od: 90zł
Trening personalny, sztuki walki

 

Opis produktu

Trener personalny kulturystyki i fitness – treningi personalne, plany dietetyczne, plany treningowe, badanie składu ciała, kompleksowe i indywidualne prowadzenie klientów, prowadzenie kulturystyczne, sportowe.

Sport to moja pasja, mam z nim kontakt od najmłodszych lat. Trenując sporty walki, z czasem w miarę zdobywania coraz większego doświadczenia, podjąłem kroki w celu osiągnięcia lepszej sylwetki. Zacząłem się rozwijać, kształcić w zakresie żywienia, treningu siłowego, wytrzymałościowego, konsultując się przy tym z uznanymi w świecie sportów siłowych osobami.
Kilkanaście lat ciężkiej pracy i zaangażowania dało mi nie tylko nowe ciało ale i nowy umysł w którym nie ma barier nie do przekroczenia. Jestem certyfikowanym trenerem kulturystki i fitness, mam z tym sportem do czynienia na co dzień. Pomogę ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę niezależnie od wieku i aktualnej formy.

Odpowiedni dobór treningu, diety oraz motywacja – to trzy drogi które zapewnią nam sukces.

Oferuję wysoki poziom i indywidualne podejście do klienta. 798250015

Dodatkowe informacje

Wiek

2017

Rodzaj treningu

ABS, Aerobik, Crossfit, Expandery, Funkcjonalny, Gimnastyczny, Gimnastyka korekcyjna, Interwały, Kettlebells, Kickboxing, Kondycyjny, Kształtowanie sylwetki, Kulturystyka, Obwodowy, Ogólnorozwojowy, Redukujący Tkankę Tłuszczową, Rehabilitacyjny, Siłowy, Step, Street Workout, Stretching, Sztuki Walki, Taekwondo, Wytrzymałościowy

Miasto

Kraków

Miejsce treningu

Dodatkowy koszt wstępu, Na świeżym powietrzu, W domu, W klubie fitness

Twój cel

Chcę schudnąć, Nauczyć się sztuk walki, Zadbać o kondycję, Zadbać o zdrowie, Zwiększyć siłę i poprawić wygląd

Czego szukasz?

Sztuki walki, Trening personalny

Język

Angielski

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “Dariusz Zambrowski”