Anna Deja

Przejdź do kalendarza

160.00

KRAKÓW
Umów trening od: 160zł
Funkcjonalny, Siłowy, Korekcja…

 

Opis produktu

Aktywistka zdrowego trybu życia, od najmłodszych lat zaprzyjaźniona z aktywnością fizyczną. Trzyma umysł zawsze otwarty i chłonny na nową wiedzę, chętnie eksperymentuje wszelakie formy ruchu, upodobała sobie szczególnie gimnastykę, pływanie, wyprawy górskie, survival, lubi odnajdywać się w spartańskich warunkach, ceni dziki zew natury, dlatego w wolnym czasie spotkać ją można na górskich szlakach lub podróżującą autostopem. Swoją postawą motywuje do działania. Entuzjastka innowacyjnych form ruchu, ostatnio praktykuje taniec 5rytmów połączony z medytacją. Zmierzyła się z maratońskim dystansem i czuje ciągły niedosyt kolejnych wyzwań. Cechuje się działaniem multidyscyplinarnym, holistycznie podchodzi do  każdego człowieka, ceni sobie głębie rozmowy.

Ukończyła krakowską Akademię Wychowania Fizycznego z tytułem magistra wychowania fizycznego ze specjalnością gimnastyki korekcyjnej. W międzyczasie uzyskała zawód Ratownika Medycznego i mówi, że na tym nie poprzestanie, nieustannie doskonali swój warsztat.

Pracując, jako trener osobisty w siłowni terapeutycznej i działając jako ratownik medyczny utwierdziła się w przekonaniu, że ludzie są najważniejsi i najistotniejsze jest ich dobro. Pracując z człowiekiem, odczuwa wielką satysfakcję, a zarazem spełnianie swojej życiowej misji. „Każdy kolejny człowiek jest dla mnie zjawiskiem, które poznaję z pełna pasją i wnikliwością”

Specjalizuje się w:
– korekcji wad postawy
– treningu funkcjonalnym
– treningu prozdrowotnym
– Aqua Aerobicu
– nauce pływania
– dietetyce

Ambitna, odważna, rządna przygód, empatyczna, z charyzmą.

Motto, które napędza ją i dodaje odwagi :” Strach to tylko myśl, nie sztuką jest się nie bać, wyczynem natomiast, jest działać, mimo lęku. Jeśli jesteś w stanie sobie coś wyobrazić, jesteś w stanie również tego dokonać”

Dodatkowe informacje

Wiek

27

Rodzaj treningu

Funkcjonalny, Motoryczny, Obwodowy, Siłownia, Siłowy, Suplementacja, TRX, Wytrzymałościowy

Miasto

Kraków

Język

Angielski

Miejsce treningu

Dodatkowy koszt wstępu, Na świeżym powietrzu, Studio treningu personalnego

Twój cel

Chcę schudnąć, Zadbać o kondycję, Zadbać o zdrowie, Zwiększyć siłę i poprawić wygląd

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “Anna Deja”